UA RU EN PL
ДОВІДКОВІ ТЕЛЕФОНИ

Київ: +38 068 369 14 07
+38 044 592 68 78

Стрий: +067 89 1-00-00
Львів, Івано-Франківськ
усі контакти та розклад

Про клінікуПартнери

Міжнародний центр нейрохірургії тісно співпрацює з рядом провідних європейський спеціалістів,
а саме:

Професором Генрі Маршем (Лондон, Великобританія), що є науковим керівником та фундатором Міжнародного центру нейрохірургії, консультантом–нейрохірургом, секретарем Асоціації нейрохірургів Королівського коледжу хірургів Великобританії. Генрі Марш регулярно відвідує клініку, консультує хворих з приводу складних пухлин головного та спинного мозку, виконує оперативні втручання. Консультації професора Генрі Марша безкоштовні.

 
Доктором Норберто Вентурою (Барселона, Іспанія). Доктор Вентура очолює службу, що займається лікуванням хворих з викривленнями хребта на території Каталонії та власне Барселони. Разом з ним на базі Міжнародного центру планується створити аналогічну службу в Україні. Також він консультує пацієнтів з надскладними викривленнями хребта.
 
Доктором Павлом Михальським та Кріштофом Колтовським (Варшава та Вроцлав, Польща) у сфері лікування дегенеративних викривлень хребта.
 

Також клініка Міжнародний центр нейрохірургії співпрацює з:

Асоціацією нейрохірургів Великої Британії, зокрема наша клініка має можливість консультуватися з британськими колегами при лікуванні особливо складних патологій. Лікарі Міжнародного центру нейрохірургій проходять стажування та підвищення кваліфікації в названих нижче клініках:

St. Georges Hospital (Лондон, Великобританія)

 

SickKids Hospital (Торонто, Канада)

 
Компанією Medtronic (США). Medtronic є однією з найбільших та найбільш передових медичних компаній світу, тому що інвестує мільярди доларів в медичну науку та нові медичні технології. Пряме співробітництво з Medtronic дає можливість нашій клініці завжди бути в світовій когорті лідерів з впровадження нових медичних технологій. А той факт, що наша клініка в сфері нейрохірургії та ортопедії стала найбільшим партнером Medtronic у східній Європі вказує на високий рівень довіри іноземних партнерів. Наші лікарі регулярно запрошуються на міжнародні медичні конференції, організовані цією компанією, та на стажування в її науково-дослідний центр, що розташований в місті Мемфіс (Теннесі, США).

 
Компанією Novaspine (Франція). Novaspine – це новий та сучасний європейський виробник імплантатів для стабілізації хребта, що постійно вносить нові революційні рішення в розвиток даної галузі.
 
Клінікою Sant Joan de Deu (Барселона, Іспанія) в галузі лікування викривлень хребта у дітей та підлітків.